top of page
Strokes of Cream

Hizmetler

Gece hayatına mı akmak istiyorsunuz? Özel bir etkinliğe mi katılacaksınız? Yoksa sadece yolda yürürken görenler size dönüp bir daha baksın mı istiyorsunuz? Hiç fark etmez, muhteşem görünmenizi sağlayacak birçok hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimize aşağıdan göz atın.

Hizmetler: Hizmetler
WhatsApp Image 2023-12-10 at 13.53.31 (1).jpeg

PROTEZ TIRNAK

SELİN BEAUTY CENTER BAKIRKÖY olarak sunduğumuz protez tırnak hizmeti diğer merkezlerdekilerden biraz farklıdır. Bu Güzellik Salonu bünyesinde kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren emin ellerde olduğunuzu hissedeceksiniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve gerisini bize bırakın.

Image by Kamila Maciejewska

İPEK KİRPİK

Övünmek gibi olmasın ama müşterilerimiz bugüne dek bize defalarca bizimkinden daha kaliteli bir İpek kirpik hizmeti sunan bir Güzellik Salonu görmediklerini söyledi.

Güzellik Modeli

KALICI MAKYAJ

Eğitimli kalıcı makyaj uzmanımız, kullandığı kaliteli malzemeler ve güleryüzlü hizmeti ile olağanüstü hissetmenizi ve görünmenizi sağlar. Bu hizmeti başka hizmetlerle birlikte alarak benzersiz bir deneyimin tadını çıkarın.

Image by Anthony Tran

CİLT BAKIMI

Tüm cilt bakımı uygulamalarımızda bir dünya markası olan Genosys ürünleri kullanıyoruz. Tertemiz bir cilt için merkezimize bekliyoruz.

Epilasyon Tedavisi

LAZER EPİLASYON

Champion marka Orijinal buz başlı diode lazer cihazımız 810 mn dalga boyuna sahip ve doğrudan kıl köklerine etki eden lazer epilasyon aletlerinden biridir. Tüm cilt tiplerine uyumlu ve diğer cihazlara göre daha etkilidir. Tüm bölgelere uygulama yapılabilmektedir. Amerikan belgelendirme ve onay dairesi olan FDA tarafından onaylı bir cihazdır. CE sertifikalı olan bu lazer sistemleri, ciltte hiçbir şekilde leke bırakmaz ve her mevsim uygulanabilen cihazlardır.

Kadın Sporcu

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Ultrasonik başlıklar ile vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları verilir ve yağlar yakılmaya başlar. Ultrasonik ses dalgaları bölgesel zayıflamada ve selülit tedavisinde etkili bir uygulamadır. Radyofrekans, portakal görünümlü deriyi toparlar ve sıkılaştırarak deriyi onarır.

Kadının Push Up yapması

EMS 

EMS, vücuttaki kas kütlelerini arttırmak amacıyla çok tercih edilen bir yöntemdir. Cazip olan yanı, 30 dakikalık uygulama ile saatlerce spor yapılmış gibi etki yaratmasıdır. Kas kitlesi arttıkça vücut daha fit ve biçimli bir hal alır ve kilo vermek kolaylaşır. Zayıflama amacı ile yapılan diyetlerin başarısını artırır.

Image by Rune Enstad

MANİKÜR PEDİKÜR

Manikür, ellere estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla yapılan bir bakım işlemidir. Başlıca işlevi, ellerin bakımlı ve temiz görünmesini sağlamaktır. Bununla birlikte tırnak sağlığı açısından da oldukça önemlidir
Pedikür ayak ve ayak tırnaklarının temizlenmesi ve bakımlı olması için yapılan işlemdir. Tırnakların şeklini tırnak yapısına göre düzeltme, ayak masajı, ayakları ölü deriden temizleme dahası topukları ponza yardımıyla temizleme, batık ve nasır problemi varsa steril bir şekilde parmağın batıktan kurtarılması ve nasırın alınması aşamalarını içerir.

Hizmet listemize göz atın veya bakımlarımızın tamamını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Hizmetler: Hizmetler
bottom of page